Hotel Dar Praha

.Hotel Dar má jedinečnou polohu v samém srdci staré Prahy a nachází se v malebné středověké uličce Kožné č. 12, která přiléhá k Staroměstského náměstí. Hotel DAR je menší útulný hotel kategorie ***+ a je provozován od r. 1870. Hotel Dar byl v roce 2007 byl kompletně rekonstruován a dnes patří k nejhezčím domům v celém okolí. V interiéru hotelu na Vás dýchne atmosféra konce 19. století.


Hotelové pokoje jsou zařízeny s maximálním důrazem na kvalitu materiálů. Pokoje mají vlastní koupelnu s WC a jsou vybaveny postelemi s otopedickými matracemi, televizí s příjmem satelitního vysílání, minibarem, pokojovým trezorem (i pro úschovu notebooku), telefonem, fénem a volným připojením na vysokorychlostní internet. Pokoje i celý hotel Dar splňují vysoké bezpečnostní parametry díky vyspělému elektronickému zabezpečovacímu systému.


Hotel Dar v Praze má exkluzivní vyhlídkovou terasu na střeše domu, ze které je fantastický výhled na celou historickou část Prahy. Komfort klientů zajišťuje výtah pro 9 osob a bezbariérové řešení hotelu. Hostům je k dispozici velkoryse řešená restaurace s nádherným stylovým interiérem a kapacitou 90 míst. Stylová vinárna se nachází v suterénu a nabízí příjemné posezení 60 hostům. Hypermoderní kuchyňský provoz zajišťuje pro naše hosty jídla české i mezinárodní kuchyně v té nejvyšší kvalitě.


V hotelové recepci je trvale k dispozici loby bar a prodej suvenýrů. Společné prostory v Hotelu Dar jsou vybaveny špičkovým vzduchotechnickým a klimatizačním systémem a vytápěnou podlahou. Cena ubytování zahrnuje snídani. Snídaně jsou formou švédských stolů a podávají se od 7.00 do 9.30 hod. Při výletech lze objednat snídani v balíčku.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-dar@toprague.cz
Adresa: Kožná 12 Praha


Hodnotový voucher Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Dar Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Dar Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 10:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist