Hotel Dar Praha

Hotelu Dar Praha 11 Hotelu Dar Praha 12 Hotelu Dar Praha 13 Hotelu Dar Praha 14 Hotelu Dar Praha 15 Hotelu Dar Praha 16 Hotelu Dar Praha 17 Hotelu Dar Praha 18 Hotelu Dar Praha 19 Hotelu Dar Praha 20 Hotelu Dar Praha 21 Hotelu Dar Praha 22

.Hotel Dar má jedinečnou polohu v samém srdci staré Prahy a nachází se v malebné středověké uličce Kožné č. 12, která přiléhá k Staroměstského náměstí. Hotel DAR je menší útulný hotel kategorie ***+ a je provozován od r. 1870. Hotel Dar byl v roce 2007 byl kompletně rekonstruován a dnes patří k nejhezčím domům v celém okolí. V interiéru hotelu na Vás dýchne atmosféra konce 19. století.


Hotelové pokoje jsou zařízeny s maximálním důrazem na kvalitu materiálů. Pokoje mají vlastní koupelnu s WC a jsou vybaveny postelemi s otopedickými matracemi, televizí s příjmem satelitního vysílání, minibarem, pokojovým trezorem (i pro úschovu notebooku), telefonem, fénem a volným připojením na vysokorychlostní internet. Pokoje i celý hotel Dar splňují vysoké bezpečnostní parametry díky vyspělému elektronickému zabezpečovacímu systému.


Hotel Dar v Praze má exkluzivní vyhlídkovou terasu na střeše domu, ze které je fantastický výhled na celou historickou část Prahy. Komfort klientů zajišťuje výtah pro 9 osob a bezbariérové řešení hotelu. Hostům je k dispozici velkoryse řešená restaurace s nádherným stylovým interiérem a kapacitou 90 míst. Stylová vinárna se nachází v suterénu a nabízí příjemné posezení 60 hostům. Hypermoderní kuchyňský provoz zajišťuje pro naše hosty jídla české i mezinárodní kuchyně v té nejvyšší kvalitě.


V hotelové recepci je trvale k dispozici loby bar a prodej suvenýrů. Společné prostory v Hotelu Dar jsou vybaveny špičkovým vzduchotechnickým a klimatizačním systémem a vytápěnou podlahou. Cena ubytování zahrnuje snídani. Snídaně jsou formou švédských stolů a podávají se od 7.00 do 9.30 hod. Při výletech lze objednat snídani v balíčku.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-dar@toprague.cz
Adresa: Kožná 12 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Dar Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Dar Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 10:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist